Bezvadu sensoru novērošanas sistēma WI-SOS 400

Wi-SOS 400 (bezvadu sensoru novērošanas sistēma) nodrošina sistēmu, ar kuras palīdzību iespējams attālināti pārraidīt, saņemt un saglabāt signālu datus no jebkura sensora, kurā izmantots vibrējošs vads, 4-20 mA spriegums, SDII2 vai pretestības izvads.
 
Wi-SOS 400 ir tīklu režģis, kas sastāv no bezvadu mezglu un vārteju grupām. Vārtejas uzkrāj datus no bezvadu režģa tīkla, saglabā tos lokāli, un tie ir pieejami aplūkošanai un/vai lejupielādei, izmantojot GPRS, Ehernet vadu savienojumu vai Wi-Fi bezvadu savienojumu.
 
Vārtejā tiek izmantota programmatūra, kas ļauj veikt pilnu konfigurāciju bezvadu vai Ethernet savienojumā, kā arī nodrošina ātru darbību pilnas diagnostikas veikšanai, kas pārbauda pareizu sistēmas funkcionalitāti.
 
Wi-SOS 400 WebCentre Interneta platforma nodrošina iespēju aplūkot un lejupielādēt datus, kā arī augšupielādēt katra projekta attēlus un aplūkot tos personālajā datorā, planšetdatorā vai mobilajā tālrunī.
 
Wi-SOS 400 ir īpaši elastīgs un izdevīgs risinājums projektiem, kuros nav iespējams izmantot kabeļu risinājumus, jo pastāv fiziski šķēršļi un/vai piekļuves ierobežojumi, un kuros nepieciešama reālā laika novērošana.