EZiCAT i650

Kabeļu lokators EZiCAT i650 kopā ar EZiTEX ģeneratoru 8 un 33 Hz ļauj noteikt dziļumu līdz pat 3 metriem.

EZiCAT i650 reģistrē un saglabā arī informāciju par tā izmantošanu. Šī informācija glabājas kabeļu lokatora atmiņā un to ar Bluetooth savienojuma palīdzību var saglabāt datorā. Kabeļu lokatora atmiņā iespējams saglabāt līdz pat 80 stundu darba.

LOGiCAT programma dod iespēju augšuplādēt visus saglabātos ierakstus. Vienkārši augšuplādējiet visus ierakstus vai meklējiet pēc datuma.  

EZiCAT i650 ir aprīkots ar digitālo signāla apstrādes tehnoloģiju (DSP) un automātisku vadības kontroli, tas ir viegli lietojams un prasa minimālu lietotāja pieredzi. Bīstamības zonas funkcija 8 Hz un 33 Hz režīmos norāda uz sekli apraktiem kabeļiem (apmēram 30 cm), brīdinot par paaugstinātu risku. EZiCAT ir iebūvēta testa funkcija aparatūras un programmatūras testēšanai. LCD displejs ar iebūvētu gaismas sensoru automātiski ieslēdz displeja apgaismojumu tumšos apstākļos. Vienkāršs dizains un izturīga konstrukcija izstrādāta darbam īpaši smagos apstākļos. Servisa indikators, displejā parādot uzgriežņu atslēdziņu, signalizē par nepieciešamību veikt ikgadējo pārbaudi un apkopi

Frekvences / Režīmi
Power mode 50 Hz vai 60 Hz, Radio mode 15 kHz līdz 60 kHz
Transmitter mode 8 kHz un 33 kHz, Auto mode = Power + Radio mode
Mērīšanas dziļums
Strāvas kabeļi līdz 3m, radio līdz 2m, Transmitter mode līdz 3m
Dziļima noteikšanas precizitāte
10% no uzrādītā dziļuma vai zondes (0,3 līdz 3 m dziļumā)
Aizsardzība
IP54
Baterijas
6 x AA alkaline
Bateriju darbības laiks
40 stundas
Svars
2.7 kg ar baterijām
Atmiņa
32 MB
Savienojums
Bluetooth