Par GeoMax

GeoMax ir starptautisks uzņēmums, kas izstrādā, ražo un izplata kvalitatīvus būvniecības un mērniecības instrumentus. Gan jaunus, gan profesionālos lietotājus uzrunā GeoMax vienkārši lietojamie, tomēr īpaši produktīvie tahimetri, GPS ierīces, lāzerinstrumenti, optiskie un digitālie līmeņrāži.

 

Mēs strādājam Zviedrijas Hexagon Group ietvaros, kas  ir pasaules līderis multidimensionālu mērījumu veikšanā ar makro un mikro segmentiem mērījumu un pozicionēšanas tirgū.  Globālo tehnoloģiju papildina plašs tirdzniecības un pakalpojumu tīkls, kas pieejams visos pasaules kontinentos vairāk nekā 100 filiālēs. Pateicoties arvien pieaugošajam izplatīšanas tīklam, GeoMax produkti ir pieejami visā pasaulē, nodrošinot izcilu atbilstību cenai.

 

Ciešā sadarbība Hexagon Group grupā sniedz GeoMax iespēju nodrošināt augstvērtīgas attīstības un ražošanas iespējas. Tādējādi, mēs spējam nodrošināt tādus instrumentus, “kas strādā kopā ar jums”, piedāvājot tieši tādas funkcijas, kas jums nepieciešamas, un lieki neapgrūtinot ar pārlieku daudz iespējām.