No analogā uz digitālo.

Kā nekustamo īpašumu uzņēmumi izmanto digitālās tehnoloģijas.

Nekustamā īpašuma nozare ir kustībā.

Ar katru gadu pieaugošajiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem, uzņēmumi visās nozarēs nevar atļauties kļūt bezrūpīgi. Mums ir jādomā par uzņēmumiem, kuriem nav izdevies ieviest jauninājumus un kuri ir atpalikuši, straujās digitalizācijas un novecojušu uzņēmējdarbības modeļu dēļ.

Nekustamie īpašumi nav imūni pret tehnoloģisko attīstību, un tie, kas pietiekami ātri pāriet uz jaunu tehnoloģiju ieviešanu, bieži vien ir vislielākie ieguvēji. Tradicionāli nekustamo īpašumu uzņēmumiem ir tendence atpalikt, kad runa ir par pārmaiņu pieņemšanu, tomēr pēdējos gados arvien vairāk uzņēmumu šajā nozarē pēta, ko tehnoloģijas varētu sniegt to labā.

No analogā uz digitālo

Investīcijas tehnoloģiju izmantošai nekustamo īpašumu jomā no 2014. līdz 2019. gadam ir pieaudzis par 766%, un ir sagaidāms, ka tas turpināsies.

Nekustamā īpašuma nozare parasti tiek uzskatīta par konservatīvu attiecībā uz tehnoloģijām, taču, tā kā pēdējos gados ir daudz inovatīvu tehnoloģiju, piemēram, mākslīgais intelekts, ir kļuvis grūti neizmantot piedāvātās iespējas.

Lielie dati

90% no visiem datiem, kas mums šobrīd ir pasaulē, ir izveidoti dažu pēdējo gadu laikā.

Izmantojot lielo informācijas daudzumu, uzņēmumi var viegli gūt vērtīgu ieskatu par saviem potenciālajiem klientiem. Nekustamo īpašumu bizness var ātri iegūt datus par pirkšanas/pārdošanas tendencēm vai demogrāfiskajiem datiem vietējā reģionā utt., lai noteiktu savu īpašumu vērtību.

Datu pārvaldība

45% komerciālo nekustamo īpašumu uzņēmumu datu organizēšanai un pārvaldīšanai velta 15% līdz 25% sava laika.

60% vadītāju saka, ka viņu uzņēmumi joprojām izmanto izklājlapas, nevis programmatūru kā galveno pārskatu sniegšanas rīku.

Digitalizācija komerciālajā nekustamajā īpašumā

Jaunu, digitālu rīku piegāde un izveide lielu īpašumu pārvaldīšanai kļūst aktuāla. Tirgū ir dzīvotspējīgi tehnoloģiski risinājumi, kas integrējas un uzlabo pašreizējo plūsmu.

Maksimāla īpašuma vērtības palielināšana.

Runājot par īpašuma vērtības maksimālu palielināšanu, darbinieki ņem vērā daudzus faktorus, taču bieži neprecīzie īpašumu mērījumi tiek ignorēti cilvēka kļūdu dēļ, vai tiek nepietiekami novērtēts, cik daudz laika gaitā ir mainījies un pielāgots īpašuma stāvu plāns. Faktiski 100 miljardi dolāru tiek zaudēti visā pasaulē nepietiekami novērtēta īpašuma dēļ. Izmantojot tehnoloģiskos risinājumus, piemēram, SLAM lāzerskenēšanu, var nodrošināt ātrus, atkārtojamus un ļoti precīzus īpašību mērījumus un stāvu plānus, neizmantojot ārpakalpojumus vai novecojušu informāciju.

Digitālā lietvedība.

Nekustamo īpašumu pārvaldība ir saistīta ar lielu papīru darbu, un digitālā ieraksta neesamība ir ne tikai neefektīva, bet arī dārga. Visu dokumentu glabāšana viegli pieejamā digitālajā bibliotēkā var būt noderīga, ja nepieciešams ātri piekļūt dokumentiem. Neatkarīgi no tā, vai mēģināt pārdot savu īpašumu, vai jums ir jāveic audits utt., ja jūsu digitālais ieraksts ir centralizēti glabāts, tas var palīdzēt samazināt darba slodzi un uzturēt labus informācijas glabāšanas standartus.

Atkārtojams, atkārtojams, atkārtojams.

“Pārāk daudzi uzņēmumi ir gatavi samierināties ar sliktas kvalitātes datiem, kad ir pilnībā viņu spēkos tos uzlabot”

Tā kā tagad ir pieejami tehnoloģiskie risinājumi, kas ļauj atkārtoti ātri, viegli iegūt un atjaunināt datus, uzņēmumiem vairs nav jāpaļaujas uz veciem datiem, tādējādi ietaupot naudu.

5 veidi, kā tehnoloģija ir ietekmējusi nekustamo īpašumu nozari.

GeoSLAM stāvu plāni

Pēdējo gadu laikā, esam sadarbojušies ar nekustamo īpašumu kompānijām, lai atvieglotu ēku izpratni. Apvienojot mūsu rokas SLAM skeneru izmantošanu un programmatūru, radās ”GeoSLAM Floorplans.” Veicot dažas vienkāršas darbības, uzņēmumi tagad var iegūt precīzus ēku mērījumus, un tiem pilnībā pieder dati bez ikmēneša datu uzglabāšanas izmaksām. Rezultātā uzņēmumi var maksimāli palielināt savu īpašumu vērtību.

Telefons

+371 67334166

Darba laiks

P – Pk 9:00 – 17:00

Telefons

+371 67334166

Darba laiks

P – Pk 9:00 – 17:00