Aktīva datu apstrāde, izmantojot “MAP VIEW” un “CAD STAKE OUT” ar SOUTH N1 tahimetru

Agrāk, atzīmējot punktus tehimetrā , bija grūti zināt, kur tieši tie atrodas kartē, kā arī nebija iespējams pārbaudīt vai esat tos atzīmējis pareizi vai . Un, veicot punkta nospraušanu, ir nepieciešams importēt visus punktus ar koordinātām tahimetrā pirms darba sākšanas. Darba gaita ir sarežģītāka bez vizuāliem norādījumiem.

Bet tagad ir pieejami pavisam jauni risinājumi  “Map View” un  “CAD Stake Out”, kas lielā mērā uzlabos lietotāja pieredzi strādājot objektā.

MAP VIEW

Karte ir interaktīvs iegūto datu atspoguļošanas līdzeklis, kas piedāvā grafisku mērniecības elementu attēlojumu ar pamatkarti, ļaujot labāk izprast mērījumu

Parasti, kad esat tiešsaistē, tas tiek ielādēts automātiski, taču, kad jāstrādā objektā ar sliktu tīkla pieejamību-  to augšupielādēt?

KARTES IR IESPĒJAMS AUGŠUPIELĀDĒT ZEMĀK NORĀDĪTAJOS VEIDOS:

CAD STAKE OUT

Izmantojot “CAD Stake Out”, N1 tahimetrs palīdz aktīvi apstrādāt datus ar DWG vai DXF failiem. Vairs nav nepieciešams tos ekstraktēt koordinātas no CAD.

Vienīgais, kas lietotājam ir jādara, ir jāimportē CAD failus tieši uz N1 tahimetruElastīgāka un ātrāka metode, lai nospraustu izvēlētos punktus pēc vajadzības.

Plašāku informāciju iegūstiet šeit

Phone number

+371 67334166

Business hours

P – Pk 9:00 – 17:00

Telefons

+371 67334166

Darba laiks

P – Pk 9:00 – 17:00