Galaxy G5- uzlabojumi nekad neapstājās!

Panākumu ceļojums sākas ar piemērotu ekipējumuGalaxy G5 jaunais SOUTH GNSS uztvērējs, ir paredzēts mērniecības uzlabošanai. Tas nodrošina visu nepieciešamo veiksmīgam darbam  precizitāte, izturība un ērta lietošnaIzpētiet vairāk par G5 uzlabojumiem:

Krāsains, skārienjūtīgs ekrāns

1,3 collu, krāsains HD, LCD ekrāns padara katru soli gludu un vienkāršu. Katrs iestatījums un statuss tiek kontrolēts ekrānā.

Jaudīgs iebūvētais radio

Jaunā UHF moduļa savienošana ar Farlink ievērojami palielina signāla jutību un pārraides efektivitāti, ar kuru Galaxy G5 veiksmīgi sasniedz 10–15 km īpaši liela attāluma darbības diapazonu. Turklāt šī jaunā moduļa enerģijas patēriņš kļūst par 60% mazāks nekā iepriekšējais, efektīvi pagarinot bāzes darba laiku.

Augšupvērsts antenas dizains

Uz augšu vērsts antenas dizais ir lielisks GNSS uztvērēja sasniegums. Ja antena atrodas augšpusē, signālu uztveršana un pārraidīšana ir daudz vienkāršāka.

Neticami liela akumulatora jauda

Galaxy G5 izmanto iebūvētu 10 000 mAh īpaši lielas ietilpības litija jonu akumulatoru, kas spēj nodrošināt nepārtrauktu darbu 25 stundas (statiskā stāvoklī). Izmantojot Type- C konektoru, uzlādes laiks ir tikai 4 stundas, kas nodrošinās G5 gatavību nākamajam 25 stundu darbam.

Dubulta datu dublēšana

Izmantojot RTK dublējumu, G5 vienlaikus saglabā datus gan uztvērējā, gan kontrolierī, lai izvairītos no datu zuduma. Pārbaudiet šo funkciju “EGStar” un aizsargājiet savus datus.

Phone number

+371 67334166

Business hours

P – Pk 9:00 – 17:00

Telefons

+371 67334166

Darba laiks

P – Pk 9:00 – 17:00