Izdevīgi nosacījumi pārejai no X-PAD Windows Mobile uz X-PAD Ultimate Android programmatūru

Līdz gada beigām uz īpaši izdevīgiem nosacījumiem piedāvājam visiem X-PAD Windows Mobile versijas lietotājiem pāriet uz aktuālo un jaunāko X-PAD Ultimate Android programmatūru. Veicot pāreju, tiks pārnesti visi programmatūras moduļi, kas ierīcē ir aktivizēti.

Kāpēc iesakām veikt šādu pāreju?

X-PAD Windows Mobile versija vairs netiks attīstīta tādā apmērā, kā tas notika līdz šim un tas iezīmē pakāpenisku pilnīgu pāreju no Windows Mobile platformas uz modernāko un aktuālo Android platformu. Turpmāk galvenais fokuss tiks veltīts uz X-PAD Ultimate programamtūras attīstību, gan piedāvājot jaunas un noderīgas iespējas, gan pievēršot pastiprinātu fokusu kļūdu labojumiem. Salīdzinājumam, jau šobrīd X-PAD Ultimate Android programmatūra piedāvā virkni modernu un noderīgu funkciju, kas nav pieejas Windows Mobile lietotājiem, kā, piemēram, e-pastu izmantošanu, mākoņservisus, interneta kartes un WMS servisu lietošanu, ātrākas darbplūsmas u.c. papildus funkcijas, kā arī ir nepieciešams akcentēt, ka programmatūra ir savietojama ar jebkuru Android viedierīci!

Cik maksā šāda pāreja?

Pārejas izmaksas ir atkarīgas no aktivizētajiem moduļiem:

  1. WM TPS + ROBOTIC moduļi -> X-PAD Ultimate TPS Manual + Robotic moduļi = 800.00 EUR ar PVN
  2. WM GNSS modulis -> X-PAD Ultimate GNSS modulis = 580.00 EUR ar PVN
  3. WM PREMIUM modulis -> X-PAD Ultimate PREMIUM modulis = 970.00 EUR ar PVN

Kas ir iekļauts pārejas cenā?

Pārejas cenā ir iekļaut tikai programmatūras pāreja, Android kontrolieris cenā nav iekļauts. Kā kontrolieri varam rekomendēt Samsung Galaxy Tab Active 3 planšetdatoru, kura cena ir ap 425.00 EUR bez PVN. Štoka kronšteinu komplekts šim planšetdatoram maksā 120.00 EUR ar PVN, savukārt ekrāna plēve – 19.00 EUR ar PVN.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā, lūdzu sazinieties ar mums!

X-PAD programmas upgreids no WM uz Android

Telefons

+371 67334166

Darba laiks

P – Pk 9:00 – 17:00

Telefons

+371 67334166

Darba laiks

P – Pk 9:00 – 17:00