Līdz jūnija beigām iegādājies jaunu Geomax GNSS uztvērēja komplektu ar 10% atlaidi!

Laiks jaunam GNSS uztvērējam! Izvēlies kādu no sev piemērotākajiem GNSS uztvērēju komplektiem un līdz jūnija beigām iegādājies to ar 10% atlaidi!

Uz kādiem modeļiem akcija ir spēkā?

Akcija ir spēkā uz visiem Geomax GNSS uztvērēju komplektiem, t.i. Zenith16, Zenith35 Pro un Zenith40. Ja ir grūti saprast to atšķirības un izvēlēties sev piemērotāko, zemāk sniedzam īsu salīdzinājumu:

  1. Zenith16 – ekonomiskākais modelis. Visu pavadoņu sistēmu atbalsts, taču uztver 2 frekvences. Bez iebūvēta interneta modēma.
  2. Zenith35 Pro – labākais variants, ja uztvērēju jāizmanto kā bāzes staciju. Visu pavadoņu sistēmu atbalsts, multi-frekvenču uztvērējs. Jau standartā iebūvēts UHF radio un interneta modēms.
  3. Zenith40 – populārākais modelis ar labākajiem algoritmiem! Visu pavadoņu sistēmu atbalsts, multi-frekvenču uztvērējs. Standartā iebūvēts interneta modēms, pieejams modelis ar papildus iebūvētu UHF radio modēmu. Augstākā mērījumu ticamība un veiktspēja!

Uzspied uz kādu no modelu nosaukumiem, lai iepazītos ar to parametriem tuvāk!

Kāda ir uztvērēju gala cena?

Lai uzzinātu gala cenu sev interesējošam komplektam, atsūti mums epastu ŠEIT un mūsu speciālisti ar Tevi sazināsies pēc iespējas ātrāk!

Jebkuru jautājumu un neskaidrību gadījumā, lūdzu, sazinieties ar mums!

Geomax jūnija GNSS akcijas banneris

Telefons

+371 67334166

Darba laiks

P – Pk 9:00 – 17:00

Telefons

+371 67334166

Darba laiks

P – Pk 9:00 – 17:00