Ir iznākusi otrā X-PAD Ultimate jaunumu paka (Service pack 2, 2020)

Katru gadu, paralēli ikmēneša mazākiem atjauninājumiem, X-PAD Ultimate programmatūrai tiek izlaistas divas “lielās” jaunumu pakas – Service Packs, un nupat ir iznākusi šī gada otrā paka – Service Pack 2. Šī paka ietver virkni jaunu funkciju un noderīgu iespēju.

Kas ir iekļauts Service Pack 2, 2020 laidienā?

Jaunumu paka ietver vairāk kā 20 jaunu funkciju, no kurām varam izcelt, piemēram:

  1. X-TILT tehnoloģija – mērījumi ar splīpu štoku, izmantojot jebkuru Geomax GNSS uztvērēju, un, kas ir pats interesantākais – tahimetru!
  2. Traverse adjustment – noslēgta tahimetra gājiena apstrāde un izlīdzināšana uz lauka;
  3. Biežāk izmantotie štoka augstumi – ar vienu pieskārienu ekrānam izvēlies kādu no biežāk izmantotajiem štoka augstumiem, bez vajadzības to katru reizi ievadīt no jauna!
  4. Pārveidots un uzskatāmāks prizmu / mērķu pārvaldnieka logs;
  5. Virkne citu funkciju, kā uzskatāmāki bateriju indikatori, labāk un uzskatāmāk izdalīts izmantoto/uztverto satelītu skaits, līniju rediģēšana, vizuāli pārredzams bāzes staciju novietojums u.c.

Ar pilnu jaunumu sarakstu vari iepazīties no X-PAD Ultimate programmatūras vides vai atsūtot e-pastu uz trinets@trinets.lv!

Vai man šī atjauninājumu paka būs pieejama?

Service Pack 2 atjauninājumu paka ir pieejama ikvienam X-PAD Ultimate lietotājam ar derīgu X-PERT atjauninājumu licences abonementu. Ja kopš X-PERT abonementa termiņa beigām nav pagājis vairāk par 1 gadu, tad X-PERT abonementa iegāde 1 gada periodam maksā 270.00 EUR ar PVN, 2 gadu periodam – 470.00 EUR ar PVN, savukārt 3 gadu periodam – 670.00 EUR ar PVN!

Vēlies uzzināt vairāk – nosakties WEBINAR!

Ja vēlies uzzināt ko vairāk par jauno Service Pack 2 jaunumu paku, Geomax piedāvā piedalīties Webinārā, kurš norisināsies 3. novembrī plkst. 10:00. Lai pieteiktu dalību, jāaizpilda forma ŠEIT.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā, lūdzu, sazinieties ar mums!

Attēls ar X-PAD Ultimate Service Pack 2

Telefons

+371 67334166

Darba laiks

P – Pk 9:00 – 17:00

Telefons

+371 67334166

Darba laiks

P – Pk 9:00 – 17:00